Moskitiera ramowa

Moskitiera ramkowa okienna nadaje się do wszystkich typów okien, które otwierane lub uchylane są wyłącznie w celu przewietrzenia pomieszczenia.

Nie ma tu znaczenia, czy okno jest drewniane, PCV, czy aluminiowe. Zastosowanie moskitiery ramkowej okiennej nie ogranicza funkcjonalności okna.

Dzięki specjalnym zaczepom moskitiery te za jednym ruchem ręki mogą zostać zdemontowane np. w celu umycia ramy okna.

Moskitiera ramkowa okienna cechuje przede wszystkim łatwość montażu oraz prosta budowa zapewniająca długowieczność. Na zimę moskitiery te można bardzo łatwo zdemontować.

Moskitiera rolowana

Moskitiery rolowane w kasecie aluminiowej można stosować na okna zasłaniając od góry do dołu światło otworu okiennego lub można również montować na drzwi balkonowe oraz tarasowe ,montując na ościeżnicy drzwiowej od strony zawiasów i zasuwając w stronę klamki drzwi . Po rozwinięciu siatka moskitiery mocowana jest do listwy magnetycznej zamykając wlot owadom. Siatka wykonana jest z włókna szklanego w kolorze szarym, zaś konstrukcja wykonana jest z profili aluminiowych malowanych proszkowo odpornych na warunki atmosferyczne.

Moskitiery ramowe stosuje się na drzwi balkonowe ,tarasowe lub na drzwi wejściowe. Występują w standardowym kolorze biały lub brąz. Wkrótce zdjęcia i szczegółowy opis zapraszam!